Finlandiya Kurban Bayramı: Ankara Büyükelçiliği Kapalı

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, vize işlemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye'de yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle, Finlandiya Ankara Büyükelçiliği'nin kapalı olacağını ve vize işlemlerinin yapılmayacağını duyurmak istiyoruz.

 

28, 29, 30 Haziran ve 1, 2 Temmuz tarihlerinde kutlanacak olan Kurban Bayramı süresince, Finlandiya Ankara Büyükelçiliği tatil sürecinde olacak ve bu süre zarfında vize başvuruları işleme alınmayacaktır. Bu nedenle, seyahat planlarınızı yaparken ve vize işlemlerinizi planlarken bu tatil dönemini göz önünde bulundurmanız önemlidir.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, seyahat planlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz için size destek olmaktan mutluluk duyarız. Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, uzman ekibimiz sizinle iletişim kurmaktan memnuniyet duyacaktır.

 

Kurban Bayramı tatili süresince Finlandiya Ankara Büyükelçiliği'nin kapalı olacağını ve Finlandiya vizesi işlemlerinin yapılmayacağını tekrar hatırlatmak isteriz. Seyahat planlarınızı buna göre düzenlemenizi önemle tavsiye ederiz.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, sizlere huzurlu ve keyifli bir bayram dönemi dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (203 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.