Kurban Bayramı Duyurusu: Mısır Vize İşlemleri Hakkında Bilgilendirme

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere önemli bir duyuru iletmek istiyoruz. Türkiye'de yaklaşan Kurban bayramı nedeniyle Mısır Ankara büyükelçiliği ve Mısır İstanbul Başkonsolosluğu, 28-29-30 Haziran ve 1-2 Temmuz tarihlerinde kapalı olacaktır. Bu süreçte Mısır vize işlemleri maalesef yapılamayacaktır.

 

Kurban bayramı, Müslüman toplumun önemli dini bayramlarından biridir ve bu dönemde birçok ülkede resmi tatil ilan edilmektedir. Bu nedenle, Mısır büyükelçilik ve konsolosluk birimleri de tatil sürecine girmekte ve vize işlemleri yapılamamaktadır.

 

Mısır'a seyahat etmeyi planlayan veya vize başvurusunda bulunacak olan müşterilerimizin, vize başvuru sürecini bu tatil dönemine denk getirmemelerini önemle hatırlatmak istiyoruz. Bu şekilde gereksiz bir zaman kaybı ve olumsuzluk yaşanmaması adına, vize başvurularınızı önceden yapmanızı öneriyoruz.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, müşterilerimizin seyahat planlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için elimizden gelen desteği sağlamaya devam ediyoruz. Tatil dönemleri ve resmi tatiller gibi özel durumları göz önünde bulundurarak, Mısır Vizesi başvurularınızı zamanında yapmanızı ve seyahat planlarınızı bu doğrultuda düzenlemenizi öneriyoruz.

 

Mısır seyahatiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Size en doğru ve güncel bilgileri sağlamak için sürekli olarak bilgi kaynaklarını takip ediyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve seyahatlerinin sorunsuz geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına, geri bildirimlerinizi dikkate alıyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

 

Unutmayın, vize işlemlerinizde doğru bilgiye ve profesyonel desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Marina Vize Başvuru Merkezi her zaman yanınızda!

 

Saygılarımızla,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (220 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.