Kurban Bayramı Nedeniyle Senegal Büyükelçiliği ve Konsolosluk Kapalı!

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere önemli bir duyuru iletmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi, Türkiye'de yaklaşan Kurban bayramı nedeniyle bazı büyükelçilikler ve başkonsolosluklar kapalı olacaktır. Bu kapsamda, 28-29-30 Haziran ve 1-2 Temmuz tarihlerinde Senegal Ankara büyükelçiliği ve Senegal İstanbul Başkonsolosluğu da kapalı olacak ve vize işlemleri yapılmayacaktır.

 

Bu süreçte, vize başvurularınızı ve randevularınızı dikkate alarak planlamanızı yapmanızı önemle tavsiye ederiz. Büyükelçilik ve başkonsoloslukların kapalı olacağı bu dönemde Senegal Vizesi başvurularının işleme alınmayacağını unutmayın.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda, size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bu nedenle, vize işlemlerinizde yaşayabileceğiniz olası gecikmeler veya aksaklıklar konusunda anlayışınızı rica ediyoruz.

 

Tüm vize başvurularınızı, kapalı olan dönem sonrasında en kısa sürede işleme alacağımızı taahhüt ediyoruz. Başvurularınızın takibi ve güncel durumu hakkında size bilgi vermek için ekibimiz her zaman hazır bulunmaktadır.

 

Eğer herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, size en iyi hizmeti sunma taahhüdümüzü sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda olduğundan, tüm süreçlerde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla,

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (164 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.