Marina Vize’yi Taklit Eden Web Sayfalarına Dikkat Edin

Sayın Başvuru Sahipleri,

Bize ulaşan bilgilere göre  bazı sahte acenteler  Marina Vize Başvburu Merkezi ve Marina Turizm  adını izinsiz kullanarak sahte web sayfalarıyla Türkiye’de faaliyet gösteriyorlar. Google ve diğer arama motorlarında arama yaparken ilk üstte çıkan paralı reklamlara karşı dikkatli olmanızı ve hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın Marina Vize resmi web sayfasını incelediğinize emin olmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Türkiye’de hizmet verdiğimiz tüm operasyonlarda ödeme sadece ofisimizde elden veya Banka Hesabımıza yapılmaktadır.

Aşağıdakileri mutlaka aklınızda bulundurun:

  • Ziyaret ettiğiniz websayfasının mutlaka www.marinavize.com … şeklinde başladığına
  • Ön ödeme yapmaktan kaçının (ödeme sadece ofisimizden elden  veya pasaportunuz ofisimize ulaştığında çalışanlarımız size ulaşarak verecegi hesap numarasına yapılmaktadır.)
  • Aşağıdaki işaretleri kontrol edin

a) Websayfasında Marina Vize logosu var mı?
b) İletişim numarası  0212 530 04 25  olarak mı belirtilmiş?
c) Email adresi info@marinavize.com uzantısı ile mi yazılmış?

Marina Turizm’in bu gibi sahte vize başvurularıyla dolandırıcılık yapılması hakkında hiçbir sorumluluk ve yükümlülük taşımadığını bilmenizi isteriz. Başvuru sahiplerinin, acentenin akredite olduğundan emin olmadıkça herhangi bir ön ödemeyi yapmamaları veya herhangi bir kişisel bilgiyi paylaşmamalarını önermekteyiz. Dolandırıcılıktan şüpheleniyorsanız, yerel polise ve / veya yetkili yerel makamlara başvurmanızı öneririz.

İş birliğiniziçin teşekkür eder size hizmet etmekten memnuniyet duyacağımızı belirtiriz.

Saygılarımızla,

Marina Turizm Yönetimi

4.8 / 5 (212 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.