Önemli Duyuru:Estonya Konsolosluğu 22-23-24-25 Haziran tarihlerinde Kapalı Olacaktır.

Sayın Müşterilerimiz,

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere önemli bir duyuru yapmak istiyoruz. 23 Haziran Estonya Zafer Günü (Bağımsızlık Günü) nedeniyle, 22-23-24-25 Haziran tarihlerinde Estonya Ankara Büyükelçiliği ve Konsolosluğu kapalı olacak ve bu süre zarfında Estonya Konsoloslukları vize işlemleri gerçekleştirmeyecektir.


Bu durumda, vize başvurularınızın işlem görmesi için uygun bir tarih belirlemenizi öneririz. Estonya vizesi başvurularınızı en kısa sürede gerçekleştirmeniz, bu tarihlerden önce veya sonra planladığınız seyahatleriniz için herhangi bir aksaklık yaşamamanız açısından önemlidir.


Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, Estonya vize başvurularınızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman ekibimiz, başvuru sürecinde size rehberlik etmek ve gereksinimlerinizi karşılamak için hazır bulunmaktadır. Estonya seyahat planlarınız için başvurunuzu düzgün bir şekilde tamamlamanız ve gerekli belgeleri sağlamanız önemlidir.


Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.


Saygılarımızla,

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (153 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.