Önemli Duyuru: Rusya Günü Dolayısıyla Rusya Konsolosluğu Kapalı Olacak!

Saygıdeğer Müşterilerimiz,


Marina Vize Başvuru Merkezi olarak size önemli bir duyuru yapmak istiyoruz. Rusya Günü dolayısıyla, 10-11-12 Haziran tarihlerinde Rusya Konsolosluğu kapalı olacak ve bu süre zarfında Rusya Konsolosluğu vize işlemleri gerçekleştirmeyecektir.


Müşterilerimizin memnuniyeti ve seyahat planlarının sorunsuz bir şekilde ilerlemesi bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, Rusya'ya gitmeyi planlayan müşterilerimizin mağdur olmamaları için zamanında önlem almalarını öneriyoruz.


Eğer Rusya'ya seyahat etmek için Rusya vize başvurusu yapmanız gerekiyorsa, lütfen seyahat tarihlerinizi göz önünde bulundurarak planlama yapın ve başvurunuzu önceden gerçekleştirin. Böylece, seyahatiniz için gerekli olan vize işlemlerini zamanında tamamlamış olacaksınız.


Marina Vize Başvuru Merkezi ekibi olarak, her zaman müşterilerimizin seyahat deneyimlerini kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Sizlere her adımda destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve seyahat planlarınızın başarılı olması için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.


Eğer bu süre zarfında herhangi bir sorunuz veya acil bir durumunuz olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazır ve hızlı bir şekilde yanıt verecektir.


Teşekkür ederiz ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,


Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (152 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.