Önemli Hatırlatma: İspanya Konsolosluklarındaki Geçici Kapanma

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak size önemli bir duyuru yapmak istiyoruz. İspanya Ankara Büyükelçiliği ve İspanya İstanbul Başkonsolosluğu, 28-29-30 Haziran ve 1-2 Temmuz tarihlerinde kapalı olacaktır. Bu süre zarfında İspanya Konsoloslukları vize işlemleri gerçekleştirmeyecektir.

 

Bu tarihlerde İspanya'ya seyahat etmek veya ispanya vizesi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerimizin, başvurularını bu tarihlerden önce veya sonra planlamalarını öneririz. Başvuruların gecikmesini önlemek için mümkün olan en kısa sürede başvurunuzu tamamlamanızı tavsiye ederiz.

 

Vize başvurusuyla ilgili herhangi bir sorunuz veya desteğe ihtiyacınız olduğunda, Marina Vize Başvuru Merkezi ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır. Size en güncel bilgileri sağlamak ve başvurularınızı düzgün bir şekilde yönlendirmek için elimizden geleni yapacağız.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak müşteri memnuniyeti ve seyahat deneyiminizin sorunsuz olması bizim önceliğimizdir. Anlayışınız için teşekkür ederiz ve bu süreçte bize gösterdiğiniz sabır için minnettarız.

 

Saygılarımızla,

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (182 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.