Portekiz Vize İşlemleri Hakkında Önemli Bilgilendirme

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere önemli bir bilgilendirme sunmak istiyoruz. Türkiye'de yaklaşan Kurban bayramı nedeniyle Portekiz Ankara büyükelçiliği 28-29-30 Haziran ve 1-2 Temmuz tarihlerinde kapalı olacak ve Portekiz vize işlemleri gerçekleştirilmeyecektir.

 

Bu süreçte Portekiz seyahati planlayan müşterilerimizin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Öncelikle, bayram tatili süresince büyükelçilik ve konsoloslukların kapalı olduğunu unutmayınız. Vize işlemleri ve randevular bu süre zarfında gerçekleştirilmeyecektir.

 

Portekiz seyahati için vize başvurusu yapmayı düşünen müşterilerimiz, Kurban bayramı tatili sonrasına denk gelen tarihleri göz önünde bulundurmalı ve başvurularını bu süreçten önce tamamlamalıdır. Tatil sonrasında başvurularınızın işleme alınması için en kısa sürede Marina Vize Başvuru Merkezi'ne başvurmanızı öneriyoruz.

 

Portekiz seyahatiniz için Portekiz vize başvurusu sürecinde size rehberlik etmek ve gerekli belgeleri sağlamak için uzman ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. Portekiz Vizesi başvuru sürecinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun veya soru için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, müşterilerimizin seyahat planlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için elimizden gelen tüm desteği sağlamaktayız. Portekiz seyahati için vize işlemlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için tatil sürecini dikkate almanızı ve başvurularınızı zamanında tamamlamanızı önemle hatırlatırız.

 

Seyahatlerinizde keyifli ve sorunsuz bir deneyim yaşamanızı dileriz.

 

Saygılarımızla,

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (201 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.