Rusya'daki Yeni Yıl Tatili Duyurusu ve Detaylar!

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, sizlere önemli bir duyuru iletmekten memnuniyet duyuyoruz. Firmamız, vize işlemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

 

Önemli bir bilgilendirme yapmak isteriz ki, 1-8 Ocak tarihleri arasında Rusya'da gerçekleştirilen Yeni Yıl Kutlamaları nedeniyle, Rusya Ankara Büyükelçiliği ve Rusya İstanbul Başkonsolosluğu kapalı olacaktır. Bu süreçte, söz konusu büyükelçilik ve başkonsoloslukta vize işlemleri gerçekleştirilemeyecek ve hizmet verilemeyecektir.

 

Bu durum, resmi tatil süreci olup, vize başvurularınızın bu tarihler arasında işleme alınmayacağını önemle hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla, seyahat planlarınızı bu tarih aralığına göre düzenlemenizi tavsiye ederiz.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, müşteri memnuniyeti ve bilgilendirme konularında öncü bir rol üstleniyoruz. Bu nedenle, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına bu tür önemli bilgileri düzenli olarak paylaşmayı görev biliyoruz.

 

Herhangi bir sorunuz veya ek bilgi talebiniz olduğunda, deneyimli ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, güvenli ve sorunsuz seyahatlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

 

Saygılarımızla,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (174 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.