Slovakya Kurban Bayramı Tatili: Büyükelçilik ve Başkonsolosluk Bilgilendirme

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, vize işlemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Slovakya seyahati planlayan müşterilerimize önemli bir duyurumuz var. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

 

Türkiyede yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle, Slovakya Ankara Büyükelçiliği ve Slovakya İstanbul Başkonsolosluğu, 28, 29, 30 Haziran ve 1, 2 Temmuz tarihlerinde kapalı olacaklar. Bu süre boyunca vize işlemleri yapılmayacaktır.

 

Bu bayram dönemi, Slovakya ve Türkiye arasında seyahat edecek olan birçok insanı etkileyecektir. Bu nedenle, Slovakya Vizesi başvurularınızı planlarken ve seyahat tarihlerinizi ayarlayarak bu bilgiyi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Slovakya'ya seyahat etmeyi planlayan herkes, bayram tatili süresince büyükelçilik ve başkonsoloslukların kapalı olduğunu dikkate almalıdır.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, sizin seyahat planlarınızı mümkün olan en iyi şekilde organize etmek için bu bilgiyi sizlerle paylaşmayı amaçladık. Sizlerin seyahat deneyimlerinizi olumlu ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için elimizden gelen her türlü desteği sağlamak istiyoruz.

 

Eğer bu bayram döneminde vize işlemleriniz için yardıma ihtiyacınız varsa, uzman ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır. Başvurularınızın tamamlanması, seyahat planlarınızın etkilenmemesi ve seyahatiniz için gerekli tüm belgelerin düzenlenmesi konularında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Unutmayın, vize başvuruları zaman alıcı ve karmaşık süreçler olabilir. Bu nedenle, başvurularınızı en erken zamanda yapmanız ve seyahat tarihlerinizi göz önünde bulundurarak işlemlerinizi planlamanız önemlidir. Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, her adımda sizinle birlikte çalışmaya hazırız ve başvurularınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Kurban Bayramı süresince Slovakya Bratislava Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu'nun kapalı olacağını ve vize işlemlerinin yapılmayacağını tekrar hatırlatmak isteriz. Bu tatil döneminde seyahat edecek olan herkesin bu durumu göz önünde bulundurmasını önemle rica ediyoruz.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, sizin seyahat planlarınızı gerçekleştirmeniz için en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Eğer herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, uzman ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak ve sorularınızı yanıtlamak için her zaman buradayız.

 

Sizlere huzurlu ve keyifli bir bayram dönemi dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (243 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.