Ukrayna Anayasa Günü Dolayısıyla Konsoloslukların Geçici Kapanışı Hakkında Önemli Bilgilendirme

 Saygıdeğer Marina Vize Başvuru Merkezi Müşterileri,

 

Sizlere önemli bir duyuru iletmek istiyoruz. Ukrayna'da 28 Haziran tarihinde resmi bir tatil olan "Anayasa Günü" dolayısıyla, Türkiye'deki Ukrayna Ankara Büyükelçiliği, Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu ve Ukrayna Antalya Konsolosluğu bu tarihte kapalı olacaktır.

 

Bu kapsamda, 28 Haziran'da söz konusu konsolosluklarda vize işlemleri gerçekleştirilemeyecektir. Ukrayna Vize başvurusu , randevular ve diğer konsolosluk işlemleri için lütfen başvurularınızı bu tarihten önce veya sonrasına planlayınız.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, bu konuda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli önlemleri alıyoruz ve sizlere hızlı ve etkin hizmet sunmaya devam ediyoruz. Eğer bu konuda herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

İletişim bilgilerimiz:

Telefon: +90 538 954 74 58

E-posta: [email protected]

 

Duyurumuzu dikkate almanızı ve seyahat planlarınızı buna göre düzenlemenizi önemle rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (187 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.