1 Yıllık Burkina Faso Vizesi Alabilirsiniz

Burkina Faso tarafından Türkiye vatandaşlarına 1 yıllık Burkina Faso vizesi verilebilmektedir. Afrika kıtasının oldukça önemli ülkeleri arasında yer alan Burkina Faso ülkemiz dış ticareti açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca son zamanlarda ülkemiz vatandaşlarının turistik amaçlı olarak da gidebildiği görülmektedir. Önümüzdeki yıllarda ülkemizden Burkina Faso’ya seyahat eden kişi sayılarında da artış bekleniyor.

Özellikle iki ülke arasında yürütülen ticari ilişkilerden dolayı ülkemiz vatandaşlarının sıklıkla Burkina Faso’ya gidip gelmesi gerekebiliyor. Sık sık ziyaret etmesi gereken kişiler için 1 yıllık vize verilebilmektedir. 1 yıllık vizenin alınması sayesinde 1 yıl boyunca kişilerin seyahatlerinden vize problemi ortadan kaldırılmaktadır. Ücret olarak da oldukça avantajlı olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır.

1 Yıllık Burkina Faso Vize Ücreti

Vize başvurusundan önce kişilerin seyahat amaçlarının belirlenmesi gerekiyor. Burkina Faso turistik ve ticari olarak iki farklı vize seçeneği sunuyor. Aşağıdaki her iki vize için de detaylı ücret bilgisi yer almaktadır.

  • 1 yıllık turistik Burkina Faso vizesi çok girişli 240 Euro
  • 1 yıllık ekspres turistik Burkina Faso vizesi çok girişli 260 Euro
  • 1 yıllık ticari Burkina Faso vizesi çok girişli 240 Euro
  • 1 yıllık ekspres ticari Burkina Faso vizesi çok girişli 260 Euro

Yukarıda belirtilen vize ücretleri içerisinde konsolosluk harçları ve Marina Vize Merkezi danışmanlık hizmet bedeli yer almaktadır. Ekstra bir ödeme talep edilmemektedir. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden daha detaylı bilgi alınabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.