2 Günde Küba Turistik Vize Alınabiliyor

Turistik seyahat tercihlerinin başında yer alan Küba için öncelikle Küba turistik vize alınması gerekiyor. Yönetim biçimiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Küba'nın son yıllarda turizm patlaması yaşamaya başladığı ifade ediliyor. Ülkemizden yılın hemen her döneminde insanların bireysel veya tur şirketleri aracılığıyla Küba'ya seyahat ettikleri görülüyor. Problemsiz ve en önemlisi de stressiz bir seyahat için öncelikle vizenin alınması gerektiğinin altı çiziliyor. Bilindiği üzere tüm planlar hazırlanmış olsa bile vize alınamadığı taktirde seyahat etmek mümkün olmamaktadır. 

Günümüzde alanında uzman ve deneyim sahibi danışmanlık firmaları yaşanabilecek problemleri başvuru yapmadan önce ortadan kaldırmak için çaba gösteriyor. Gerekli belgelerin hazırlanması ve kişinin de gereklilikleri sağlaması durumunda bir problem yaşanmadan vize alınabilmektedir. 

Küba Turistik Vize Kaç Günde Çıkıyor?

Tüm sürecin sorunsuz devam etmesi ve konsolosluğun özel bir araştırma yapmaması durumunda sadece 2 iş gününde Küba için turistik vize alınabiliyor. Fakat başvuran kişilerin durumları ve geçmiş seyahat deneyimlerine bağlı olarak nadiren de olsa özel bir araştırma yapılabiliyor. Bu gibi durumlarda 2 günden daha uzun sürebileceğinin altı çiziliyor. 

Tüm bu sebeplerden dolayı seyahat planlarının riske atılmaması için son 2 güne bırakmadan vize için başvuru yapılması tavsiye ediliyor. Aksi taktirde birçok kişinin seyahatlerini iptal etmek zorunda kaldığı belirtiliyor. Küba vizeleri konusunda Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından uzun yıllardan beri danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. İletişim bilgileri aşağıda yer alıyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (187 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.