3 Aylık Tayland Ticari Vizesi Ücreti

Tayland ticari vizesi için gerekli vize ücretleri için net bir şey söylemek mümkün değildir. Sürekli dalgalanan döviz kurları, istenilen vizenin süresi, gidiş sebebi vb. durumlar sebebi ile vize ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. 3 aylık Tayland Ticari Vizesi için ise gösterilen banka hesabında en az 800 USD olması gerekmektedir.

Başvurulan 3 aylık Tayland ticari vizesi için ülkede kalabilme süresi 60 gün ile sınırlı olmaktadır. 3 aylık Tayland ticari vizesi için belli başlı önemli belgeler ise şöyle sıralanabilir.

Tayland Ticari Vizesi İçin Gerekli Belli Başlı Evraklar Nelerdir?

  • Pasaport: En az 6 ay geçerlilik süresi bulunan pasaportun olması gereklidir. Pasaporta yeterli sayıda boş sayfa olması ve pasaportun güncel olması da gereklidir.
  • Vize Başvuru Dilekçesi: Vizeye başvuran kişinin bilgilerini gösteren önemli belgelerden bir tanesidir. Konsolosluğa yapılan başvuruda muhatabın kim olduğu bu belgeye dayandırılır.
  • Kimlik fotokopisi: kimliğin güncel olması, fotoğrafın güncel olması gereklidir.
  • Pasaportun fotokopisi
  • Biometrik fotoğraf gerekmektedir ( 2 adet )
  • Gidiş ve dönüş uçak biletinin yanında otel rezervasyonu
  • Banka hesap dokümanı

Gidilecek iş yeri tarafından gönderilen davetiye, yapılacak işi belgelendiren veya ticari durumu belgelendiren evraklar.

Yukarda belirtilen belli başlı evrakların eksiksiz ve doğru temini için Marina Vize Başvuru Merkezi’ne müracaat yapılabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com


4.8 / 5 (165 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.