3 Aylık Tayland Turist Vizesi Ücreti

Taylan her yıl on binlerce insanı ağırlamaktadır. Her geçen gün gelişen ve büyüyen bir yapı da olmasının yanı sıra kültürel alanlarda da yaptığı değişikler oldukça önemlidir. Sizlerde Tayland turist vizesi alarak Dünya’nın en güzel ülkelerinden birisine gidebilirsiniz. Taylan’a gitmek isteyen bireylerin merak ettiği sorulardan birisi de vize ücretleridir. Tayland vize ücretleri diğer tüm ülkelerde olduğu gibi düzenli olarak güncellenmektedir. Yani sizlere net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Ancak genel itibari ile fiyat farkı birbirlerine uç olmamaktadır. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilir ve iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

Tayland Turist Vizesi Almak

Tayland turist vizesi almak günümüzde oldukça basittir. Bireysel olarak Tayland Büyükelçiliğine gitmeniz ve başvuru yapmanız gerekir. Başvurunuzun ardında 3 ila 5 gün iş günü içerisinde olumlu, olumsuz sonuç çıkmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu süre başvurulardan kaynaklı uzayabilmektedir. Yani sizler bireysel olarak vize başvurunuzda herhangi bir hata yapmanız eksik bilgi girmenizden kaynaklı, süreç sıfırlanır ve ret yersiniz. Tekrardan başvuru yapmanız gerekir bu durumda da vize alma süreniz uzar. Türkiye’de uzun süredir hizmet veren Marina Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Tüm işlemleri üstlenerek sizlerin en kısa sürede vize almanıza yardımcı olmaktadırlar. Daha fazla detay ve Tayland vize ücretleri için iletişim numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (182 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.