3 Farklı Süre Seçeneğiyle Hindistan Turist Vizesi Alınabiliyor

Vize almak isteyenlerin geneline bakıldığında uzun süre geçerli olan vizelerin alınmak istendiği dikkatlerden kaçmıyor. Hindistan turist vizesi için de aynı şekilde en uzun geçerliliği bulunan vizelerin tercih edildiği biliniyor. Alanında uzman vize danışmanları tarafından alınan bilgilere göre kişilerin vize geçerlilik süreleri artış gösterdikçe seyahat için özgüven artışı da aynı oranda artmaya başlıyor. Fakat kişilerin seyahat planlarına göre vize başvurusunda bulunmak maddi açıdan da tasarruf edilmesini sağlayacaktır.

Hindistan için başvuru yapılabilecek turistik vize kapsamında 3 farklı geçerlilik süresi bulunduğu ve bunlara göre başvuruların yapılması gerekiyor. 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık şeklinde turist vizesi alınabiliyor. Fakat geçerlilik süresinden bağımsız olarak her 3 vize seçeneğinde de tek giriş çıkış hakkı verildiğinin unutulmaması gerekiyor. 1 yıl geçerli bir vizeye sahip olunsa da bir kez giriş çıkış yapıldıktan sonra aynı vizeyle tekrar giriş mümkün olmayacaktır. 

3 Farklı Geçerlilik Süresi Sunuluyor

Hindistan tarafından Türkiye Cumhuriyetleri vatandaşlarına sunulan vize seçenekleri arasında 3 farklı geçerlilik süresine sahip vizeler bulunuyor. Bu vize seçeneklerini şu şekilde sıralamak mümkün;

  • 3 aylık turistik vize 1 girişli 150 dolar
  • 6 aylık turistik vize 1 girişli 160 dolar
  • 1 yıllık turistik vize 1 girişli 170 dolar

Görüldüğü üzere geçerlilik süresi artış gösterdikçe talep edilen ücrette de aynı şekilde artış yaşanıyor. Her üç vize başvurusunda da işlemlerin sonuçlanma süresi 5 iş günü olarak belirtiliyor. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com


4.8 / 5 (156 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.