4 Günde Senegal Turistik Vize Almak Mümkün

Vize süreçlerinde zaman planlamasının ne derece büyük bir öneme sahip olduğu sürekli olarak vurgulanıyor. Uzman vize danışmanları tarafından yapılan açıklamalarda seyahat planlarını vize sürecinin yetişmemesinden dolayı iptal edilebildiğinin altı çizilmektedir. Senegal turistik vize almak isteyenler için büyük bir fırsat sunuluyor. Normal şekilde yapılabilen vize başvurularının haricinde zaman problemi yaşayanlar için hızlandırılmış bir şekilde vize alınma hizmeti sunulmaktadır. 

Senegal'e uzun yıllardır ülkemizden gruplar halinde ve kişisel olarak turistik seyahatler düzenlenmektedir. Senegal ziyareti öncesinde mutlaka vize alınması gerekiyor. Aksi taktirde ülkeden çıkış yapmak mümkün olmayacaktır. Normal bir şekilde yapılan turistik vize başvuru süreci 8 iş günü sürmektedir. Konsolosluk kararına bağlı olarak sürecin uzayabilme ihtimalinin olduğunun da altı çiziliyor. 

Turistik Ekspres Vize İmkanı Sunuluyor

Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından Senegal turistik vizesi için ekspres vize imkanı sunuluyor. Senegal ekspres turistik vize 1 aylık veya 3 aylık geçerli olacak şekilde alınabiliyor. Kişilerin seyahat planlarına bağlı olarak geçerlilik süresinin tercih edilmesi gerektiği belirtiliyor. 

Ekspres vize başvuru süreci genel itibariyle 4 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Fakat kişilerin özel durumları ve geçmiş seyahat deneyimlerinin de bu süreci belirleyici olduğu ise unutulmamalıdır.

  • 1 aylık ekspres Senegal turistik vize tek girişli 130 Euro
  • 3 aylık ekspres Senegal turistik vize çok girişli 150 Euro

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (228 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.