Almanya Turistik Vize Başvuruları Artıyor

Avrupa'nın en dikkat çekici ülkelerinden Almanya için vize başvuru sayılarında ciddi bir artış yaşanıyor. Özellikle Almanya turistik vize başvurularında meydana gelen yoğun talep dikkatlerden kaçmıyor. Bilindiği üzere uzun yıllardan beri Almanya, Türkiye'den en çok göç alan ülkeler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda Almanya için alınan turistik vizelerin büyük bir çoğunluğu ziyaret amacı taşıyor. 

Almanya'da ziyaret amaçlı olarak Almanya'dan özel davet isteği gönderilebiliyor olsa da birçok kişi turist vizesi almayı tercih ediyor. Son yıllarda vize sürecindeki meydana gelen iyileştirmeler sayesinde de süreç stressiz bir şekilde ve tahmin edildiğinden çok daha kısa sürede tamamlanabiliyor. Ziyaret amacının haricinde turlar ve kişisel olarak da turistik seyahat amaçlı vize başvuruları da aynı şekilde artmaya devam ediyor. 

Almanya Turistik Vize Ücreti

Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla elde edilen bilgilere göre Almanya için turistik vize ücreti 150 Euro olarak belirtiliyor. Ortalama 10 iş günü süren vize başvuru sürecinde başvuruların pozitif sonuçlanma oranlarının da oldukça yüksek olduğu ifade ediliyor. Ayrıca belirtilen vize ücretinin içerisinde konsolosluk giderleri ve vize danışmanlık hizmet bedeli de yer alıyor.

Bu sebepten dolayı birçok danışmanlık merkezinin aksine başvuru yapan kişilerden ekstra bir ödeme talep edilmiyor. Daha detaylı bilgi almak isteyenler için aşağıda iletişim detayları yer alıyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (154 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.