Amerika Turistik Vize Geçerlilik Süresi Değişiklik Gösteriyor

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının iş, eğitim ve turistik amaçlı olarak Amerika ziyaretleri için öncelikle vize almaları gerekiyor. Amerika turistik vize başvurularının son bir kaç yıldır büyük bir artış gösterdiği dikkatlerden kaçmıyor. Yaş farkı olmaksızın genç yaşlı birçok kişinin Amerikayı gezip görmek istediği ifade ediliyor. Diğer bir çok ülke vizesinden farklı olarak Amerika için vize almak isteyenlerin konsoloslukta mülakata girmeleri gerekiyor. 

Vize sürecinde problem yaşanmaması adına Marina Başvuru Merkezi danışmanları tarafından sürece ve mülakata dair gerekli tüm bilgilendirmelerin yapıldığı belirtiliyor. Mülakat genelinde konsolosluk görevlileri vize için başvuruda bulunan kişinin vize bitiş tarihi itibariyle Türkiye'ye geri döneceklerinden emin olmak istemektedirler. Genel mülakat da bu kapsamda gerçekleşmektedir. 

Amerika Kaç Günlük Vize Veriyor

Kısa bir süre öncesine kadar Amerika tarafından oldukça kısa süreleri vizeler veriliyor olsa da son zamanlarda 10 yıla kadar geçerli vize verilebildiği görülüyor. Vizelerin geçerlilik süresi kişilerin maddi durumu, geçmiş seyahat deneyimleri, meslekleri gibi birçok kritere göre değişiklik gösteriyor. Fakat birçok kişiye de 10 yıl geçerli pasaport verildiği biliniyor. 

Bu fırsatı kaçırmamak ve uzun süre geçerli Amerika vizesi almak isteyenler için aşağıda detaylı bilgi alınabilecek iletişim bilgileri yer alıyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (154 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.