AnadoluJet Ankara-Londra uçuşlarına başlıyor

AnadoluJet, Ankara'dan Londra'ya Yeni Uçuş Rotasını Başlattı. AnadoluJet, Ankara'dan İngiltere'nin başkenti Londra'ya olan yeni uçuş hattını hayata geçirdi.

 

AnadoluJet, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Londra Stansted Havalimanı arasında gerçekleşecek uçuşlarını haftada üç gün (Çarşamba, Cuma ve Pazar) düzenleyecek.

Bu yeni rotayla ilgili değerlendirme yapan Türk Hava Yolları Ticari Genel Müdür Yardımcısı Kerem Sarp, "Ankara ve Londra arasında yeni bir hava köprüsü oluşturmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Genişleyen uçuş ağımız ve uygun fiyat politikamızla, müşterilerimizin beklentilerini AnadoluJet kalitesiyle karşılamak için sürekli çabalıyoruz. Bu çabalarımızın başarılarıyla meyve vereceğine olan inancımız tam." dedi.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (189 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.