Armenian Airlines Erivan-İstanbul uçuşlarına başladı!

İstanbul Havalimanı'na yeni bir yabancı havayolu şirketi olan Armenian Airlines hizmet vermeye başladı. 2 Temmuz Pazar günü itibarıyla faaliyete geçen bu Ermenistan merkezli hava yolu şirketi, İstanbul Havalimanı'na düzenli uçuşlar düzenlemeye başladı.

 

Armenian Airlines tarafından haftada iki gün, Pazar ve Çarşamba günleri olmak üzere Erivan - İstanbul arasında karşılıklı uçuşlar yapılacak. Bu uçuşlar, A321 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek ve JL400 ve 401 uçuş kodlarıyla tanımlanacak. İlk Pazar günü gerçekleştirilen uçuşta, 112 yolcu İstanbul Havalimanı'na seyahat etti, aynı gün Erivan'a ise 42 yolcu uçtu. Bu yeni havayolu şirketi ile birlikte İstanbul Havalimanı'na hizmet veren havayolu şirketi sayısı 92'ye yükselmiş oldu.

Armenian Airlines'ın İstanbul Havalimanı'na düzenli uçuşlar başlatması, iki ülke arasındaki havayolu bağlantısını güçlendirerek turizm ve ticaret potansiyelini artırabilir. Yolcular, Armenian Airlines'in sağladığı hizmetlerle rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşayacaklar. İstanbul Havalimanı ise uluslararası hava trafiğindeki önemini koruyarak dünya genelinde tercih edilen bir havayolu merkezi olmaya devam ediyor.

 


Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (177 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.