Aynı Gün Dubai Turistik Vize İmkanı

Dubai turistik vize almak isteyenler için büyük bir fırsat sunuluyor. Yurt dışı seyahat planlarında kişilerin vize sürecinden dolayı planlarını netleştiremedikleri biliniyor. Ülkeler arasında gelişen ilişkiler ve alanında uzman danışmanlık şirketleri sayesinde vize süreçleri kısaltılabiliyor. Her yıl Türkiye'den Dubai için oldukça yüksek sayılarda vize başvuruları yapılıyor. Uzmanlara göre bu sayının önümüzdeki süreçte de artarak devam edeceği ön görülüyor.

Kısa sürede Dubai için turistik vize alıp, seyahat planlarını netleştirmek isteyenler için aynı günde vize alma imkanı sunulduğu dikkatlerden kaçmıyor. Gerekli evrakların tamamlandıktan sonra başvuru yapılması durumunda tahmin edilenden çok daha kısa sürede vize alınabiliyor.

Dubai Turistik Vize İçin Profesyonel Danışmanlık

Dubai vize sürecinde her hangi bir problem yaşanmaması için profesyonel bir danışmanlık şirketinden hizmet alınması tavsiye ediliyor. Aksi takdirde vize sürecinin ön görülemeyen bir şekilde uzayabileceğinin altı çiziliyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla gerçekleştirilen turistik Dubai vizesi sadece 12 saat içerisinde sonuçlanabiliyor. Konsolosluk kararına bağlı olarak istisnai durumlarda sürecin 12 saatten daha uzun sürebildiği ise unutulmamalıdır. Kişinin geçmiş seyahat deneyimleri ve kişisel durumları bu konuda oldukça etkileyici olabilmektedir. Normal şartlarda 12 saat içerisinde alınabildiğinin altı çiziliyor.

12 saat içerisinde vize almak için gereken detaylar aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden öğrenilebilmektedir. Ayrıca internet sitesinin vizeler bölümünde yer alan Dubai sayfasında merak edilen tüm detaylar yer almaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (215 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.