Aynı Hafta İçerisinde İsrail Turistik Vize Alınabiliyor

İsrail turistik vize almak isteyenlere büyük bir kolaylık sunuluyor. İsrail'e turistik amaçlı olarak seyahat eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sayısı her geçen gün büyük bir hızla artış gösteriyor. Artan talebin karşılanması için ise iki ülke arasında karşılıklı olarak vize süreçlerinde kolaylıklar sağlanabiliyor. İsrail için turistik vize almak isteyenlerin önemli noktalara dikkat etmesi durumunda her hangi bir problem yaşanmadan vize kısa süre içerisinde alınabiliyor. 

Vize sürecinin en önemli noktaları arasında vize danışmanlık merkezinin seçimi yer alıyor. Ülkemizde faaliyet gösteren çok sayıda danışmanlık şirketi bulunuyor. Yeterli deneyim ve ekibe sahip olmayan şirketlerin kişilere zor anlar yaşatabildikleri bilinmektedir. Uzmanlar tarafından bu konuya gereken özenin gösterilmesi için sürekli olarak uyarılar yapılıyor. Alanında uzman bir şirket aracılığıyla başvuru yapılması durumunda vize stresi de ortadan kaldırılmaktadır. 

İsrail Turistik Vize Sürecinde Zamandan Tasarruf

Turistik gezi planları için vize sürecinin stresinin yıpratıcı olduğu herkes tarafından biliniyor. Vize sürecinde yaşanabilecek olası bir problem durumunda tüm tatil planları hayal olarak rafa kalkabilmektedir. Bu ve buna benzer problemler ile karşı karşıya kalınmaması için danışmanlık şirketinin seçimine dikkat edilmesi gerekiyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla uzun yıllardan beri problemsiz bir şekilde vize alınabildiği dikkatlerden kaçmıyor. Merkezin yetkilileri tarafından alınan bilgilerde de alanında uzman bir danışmanlık kadrosuyla profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti verildiği belirtiliyor.

1 girişli 3 ay süreyle geçerli olan İsrail için turistik vize başvurulduğu gün itibariyle 6 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (180 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.