Bulgaristan Vizesi İçin Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Şart

Yurt dışı seyahat sağlık sigortasının Bulgaristan vize başvurusu öncesinde yaptırılması gerekiyor. Dünya genelinde birçok ülke vize başvurularında kişilerin sağlık sigortalarının olmasını istemektedir. Yurt dışı seyahatlerinde kişilerin sağlık konusunda her zaman problem yaşayabilecekleri biliniyor. Yaşanabilecek sağlık problemlerinde kişilerin sorun yaşamaması için sağlık sigortaları büyük bir önem taşımaktadır.

Uzmanlar tarafından bu konuda sürekli olarak uyarılar yapılıyor. Gidilecek olan ülkenin konsolosluğu tarafından sağlık sigortası istenmemiş dahi olsa, seyahat tarihlerini kapsayacak şekilde sigortanın yaptırılması tavsiye ediliyor. Seyahatlerde yaşamış olduğu sağlık problemlerinden dolayı son derece zor zamanlar geçiren birçok kişi bulunuyor.

Bulgaristan İçin Sağlık Sigortası Şartı

Yurt dışı sağlık sigortası bulunmayan kişiler için Marina Vize Merkezi tarafından sağlık sigortası hizmeti sunuluyor. Sunulan hizmet sayesinde kişilerin sigortası dahi olmasa vize sürecini etkilemeden hızlı bir şekilde sigortalama işlemi yapılabilmektedir.

Yapılacak olan yurt dışı seyahat sağlık sigortasının teminatı minimum 30 bin Euro olması gerekiyor. Bunun haricinde sigorta yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında sigorta kapsam tarihleri yer alıyor. Bulgaristan için yaptırılacak olan sağlık sigortasının dönüş gününün tamamını kapsaması gerekmektedir. Aksi taktirde vize sürecinde problem yaşanabilecektir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (181 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.