Cibuti Ticari Vizesi En Hızlı Kaç Günde Alınır?

Cibuti ticari vize Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından Cibuti’ye ticari amaçla gidenler için oldukça merak edilen vize türlerinden olmaktadır. Standart olarak Cibuti ticari vizesinin başvurudan sonra teslim edilme süresi 5 iş gününü bulabilmekle birlikte en hızlı şekilde 72 saatte sonuçlanabilmektedir.

Cibuti’nin resmi tatil günleri, dini bayramları, ulusal bayramlar vb. durumlar dışında standart olarak 3-5 iş günü içerisinde vatandaşa teslim edilir. Konsolosluk tarafından istenilen evrakların eksiksiz ve tam olması sebebiyle vizenin çıkma sürecinde ek belge isteme durumunun oluşmaması açısından oldukça önemlidir.

Eksik veya yanlış ibraz edilen bilgi veya belgelerden kaynaklı konsolosluk tarafından yeni veya ek belge istemi oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve bu sürecin hızlıca bitmesi adına gerekli bilgilerin önden alınması ve planlanan seyahatten en az 15 gün önce vizeye başvurunun yapılmış olması gereklidir.

 Cibuti Ticari Vizesi Nerden Alınır? En Hızlı Nasıl Alınır?

 Cibuti ticari vizesi Cibuti konsolosluğu tarafından alınır başvurular ise konsolosluk veya konsolosluk tarafından yetkilendirilen vize başvuru merkezlerine yapılabilir. Marina Vize Başvuru Merkezi Cibuti konsolosluğu tarafından yetkilendirilen merkezlerden biridir.

Ticari vizenin en hızlı şekilde çıkarılması için vize başvuru merkezinden danışmanlık ve destek almak oldukça önemli olabilmektedir. Vize başvuru merkezleri istenilen belgelerin temini ve sunumu açısından oldukça kolaylıklar sağlamakla birlikte vize başvurusunu yapılabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (225 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.