Çin Vizesi Başvurularında Büyük Artış

Çin vizesi başvurularında her yıl büyük oranda bir artış yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor. Dünya genelinde ekonomik dengenin belirleyicileri arasında yer Çin, ülkemizden birçok kişinin ilgisini çekiyor. Uzun yıllardan beri Türkiye’den gerçekleştirilen seyahatlerin ağırlıklı olarak ticari amaçlı olduğu bilinmektedir. Son yıllarda turistik amaçlı olarak da alınan vize sayısında büyük bir artış bulunuyor. Vize başvurularında meydana gelen artışın bir diğer en büyük sebebi ise öğrencilerin Çin’e ilgi göstermesi olarak karşımıza çıkıyor. Dünyada isim yapmış üniversitelerin ve önde gelen markaların Çin’de bir arada bulunması sebebiyle öğrencilerin hayallerini süslüyor.

Türkiye ve Çin arasında yapılan anlaşmalar ile birlikte ticaret hacmi her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Ülkemizde faaliyet gösteren birçok firma ürün ve ham madde ihtiyacını Çin’den karşılamaktadır. Bu sebepten dolayı da iki ülke arasında seyahat trafiğinin son derece yoğun olduğunu görmekteyiz.

Çin Vizesi İçin Güvenilir Merkez

Çin seyahatlerinden önce Türk vatandaşlarının vize alması gerekiyor. Çin tarafından gidiş amacınıza ve profilinize uygun olarak 1 aylıktan 1 yıllık süreye kadar vize verilebilmektedir. Kişilerin vize başvurularında hizmet aldığı vize danışmanlık merkezi sürecin olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemli olduğu belirtiliyor. Bu sebepten dolayı Çin konusunda deneyim sahibi bir vize danışmanlık merkezinin tercih edilmesi yerinde bir karar olacaktır.

Marina Vize Merkezi danışmanlarına konuyla ilgili olarak merak ettiğiniz tüm detayları sorabilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.