Çin Vizesi Kaç Günde Çıkıyor?

Çin vizesi başvurularında başvuru sahipleri tarafından vizenin kaç günde hazır olacağı merak ediliyor. Ülke farkı olmaksızın herhangi bir ülkeye seyahat etmeden önce kişilerin vize sürecinden dolayı büyük bir stres yaşadıkları biliniyor. Tüm seyahat planı yapılmış dahi olsa, konsolosluk tarafından vizeye onay verilmemesi durumunda tüm seyahat planı ve hayalleri iptal olmaktadır. Bu sebepten dolayı kişiler bir an önce vize sürecinin sonuçlanmasını istiyorlar.

Çin’e seyahat etmeden önce kişilerin vize sürecine gereken önemi göstermeleri gerekiyor. Çin genelinde artan nüfus yoğunluğunun ve son zamanlarda kaçak yaşayan kişilerin artmasından dolayı süreç hassas bir şekilde ilerleyebiliyor. Alanında uzman ve deneyim sahibi danışmanlık şirketlerinden yardım almak bu sürecin rahat bir şekilde geçilmesi için büyük bir önem taşıyor.

Kaç Günde Çin İçin Vize Alınabilir?

Marina Vize Merkezi danışmanları tarafından Çin vizesine dair yapılan açıklamalarda oldukça dikkat çekici noktalara vurgu yapılıyor. Çin için vize başvurusu yapılmadan önce belgelerin eksiksiz ve doğru bilgilerle hazırlanmış olmasının büyük bir önem taşıdığı ifade ediliyor. Belgelerin hazırlanmasının ardından son bir kontrol de danışmanlar tarafından yapıldığına dikkat çekiliyor. Bu sayede belge kaynaklı problemlerin tamamen önüne geçilmiş olacağı belirtiliyor.

Çin tarafından Türk vatandaşlarına birçok farklı kategoride vize seçeneği sunuluyor. Marina Vize danışmanları tarafından verilen hizmet kapsamında vize süresi ve çeşidi farkı olmaksızın vize başvuru tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde vize alınabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (172 votes)

Yorum Ekle

İsim gerekli
E-mail gerekli

Yorum gerekli
KVKK Metin onayı gerekli!
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.