Dubai Turizmin Tekrar Başlayacağı Tarihi Açıkladı

Koronavirüs pandemisinin derinden etkilediği turizm sektörünü nasıl bir yaz sezonu beklediği merak ediliyor. Son yılların gözde tatil destinasyonları arasında yer alan Dubai de koronavirüsün etkilerini yaşamaya devam ediyor. Dünya genelinde vürüsün yayılma hızının yavaşlamaya başladığı haberlerinin hemen ardından ülkeler de yasakları gevşetme politikaları izlemeye başladı. Dubai de turizmin tekrar ne zaman başlayacağı konusunda bir takım açıklamalar yaptı. Dubai vizesi için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Dubai Turizm ve Ticari Pazarlama Bölümü Genel Müdürü Helal Al Marri tarafından turizm sezonuna dair yapılan açıklamalarda dikkat çekici bilgiler verildi. Açıklamaya göre Dubai’de turizm faaliyetlerinin Temmuz 2020 itibariyle kademeli olarak açılacağı ifade ediliyor. Pandeminin Dubai’de görülmeye başlamasının ardından ülkede tüm yurt dışı uçuşları 25 Mart itibariyle durdurulmuştu.

Helal Al Marri vermiş olduğu Temmuz 2020 tarihinin küçük bir olasılık olsa da Eylül ayına da ertelenebileceğinin altını çizdi. Temmuz ayına kadar salgının hız kesmeye devam etmesi durumunda kademeli olarak turizmin başlayacağı düşünülmektedir.

Dubai Vizesi

Dubai Vizesi İçin Hazırlıklar Başlasın

Pandeminin ardından Dubai’ye gitmek ve tatilin tadını çıkarmak isteyenlerin öncelikle vize alması gerekmektedir. Türk vatandaşlarından vize talebinde bulunmaları tatil planları için her hangi bir engel teşkil etmiyor. Olağan dışı bir olay yaşanmadığı sürece profesyonel bir danışmanlık neticesinde Dubai vize süreci 5 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Bu noktada Marina Vize Merkezi danışmanlarından mutlaka detaylı bilgi almanız tavsiye edilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.