Dubai Vize Başvurusunda Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Dubai vizesi almak isteyenlerin, vize sürecinde problem yaşamaması için dikkat etmesi gereken önemli noktaların bulunduğu ifade ediliyor. Ülkemizde faaliyet gösteren ve alanında uzman danışman kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Marina Vize tarafından yapılan açıklamalarda Dubai için gereken vize başvuruları konusunda uyarılar yapılıyor. Sunulan hizmetler ile birlikte vize başvuru süreçlerinin çok daha rahat bir şekilde sonuçlandığı ifade ediliyor. Sürecin pürüzsüz bir şekilde geçmesi için başvuru sahiplerinin belgelerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlaması gerekiyor. Her ülke için aynı belgeler isteniyor gibi görülse de belgelerin taşıması gereken detaylar arasında farklılıklar bulunabiliyor.

Bu sebepten dolayı vize başvurusu yapılacak ülkenin istediği belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması büyük bir önem taşıyor. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda da olumsuz sonuçlanan vize başvurularında belge hatalarının ağırlıklı olduğu ifade ediliyor.

Dubai Vizesi İçin Belge Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman danışmanlar tarafından aşağıdaki konulara özellikler dikkat çekiliyor;

  • Dubai vize başvurusunda kullanılacak olan pasaportun ikinci sayfasında pasaport sahibinin imzasının bulunması gerekiyor. Ayrıca pasaportun dönüş tarihi itbariyle en az 6 ay daha geçerli olması isteniyor. Pasaport noktasında bir diğer önemli konu ise pasaportun yapısal olarak yıpranmamış ve sağlam olmasıdır.
  • Arka fonu beyaz bir şekilde çekilmiş bir adet fotoğraf isteniyor. Fotoğrafın 6 aydan daha eski olmaması ise büyük bir önem taşıyor.

Diğer belgeler için belirtilen özel bir şart bulunmamaktadır. Marina Vize Merkezi internet sitesinde Dubai vizesi için gereken belgelerin listesi detaylı bir şekilde belirtiliyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (201 votes)

Yorum Ekle

İsim gerekli
E-mail gerekli

Yorum gerekli
KVKK Metin onayı gerekli!
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.