Dubai’ye seyahat edeceklere iyi haber

Türklerin en çok tercih ettiği turizm noktalarından biri olan Dubai için tüm seyahat yasakları kaldırıldı.

Birleşik Arap Emirlikleri koronavirüs yaraklarıyla ilgili son kararını verdi. Ülkenin en kalabalık şehri olan ayrıca Dubai Emirliği'nin başkenti konumunda bulunan Dubai'ye yapılacak seyahatlerle ilgili yasaklar kaldırıldı.

KORONAVİRÜS TESTİ VE AŞI YASAĞI VARDI

Dubai Emirliği'nin başkenti Dubai'yi gezecek veya iş seyahati yapacak bütün turistlerin artık koronavirüs aşısı yaptırma ve bu konuda bir belge sunma ayrıca koronavirüs aşısı yaptırma ve bu konuda bir belge sunma zorunluluğu ortadan kaldırdı.

 ABU DABİ TURİZM VE KÜLTÜR BAKANLIĞI’NDAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili olarak Abu Dabi Turizm ve Kültür Bakanlığı, dün (8 Kasım) yaptığı açıklamada, Abu Dabi Emirliği'nin de koronaviürs ile ilgili tüm yasakların kaldırdığını açıkladı. Turistlerin artık Emirliğin turistik yerlerini ziyaret etmek için koronavirüs testi yaptırmaları veya aşı sertifikası sunmaları gerekmeyecek.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 3

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 3

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

 

 

4.8 / 5 (179 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.