Ekspres Uganda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Seyahat planları son anda belli olan kişiler için ekspres Uganda vizesi imkanı sunuluyor. Alanında uzman bir danışmanlık merkezinden alacağınız hizmet sayesinde seyahat planlarınızda yaşayacağınız stres ortadan kalkmaktadır. Özellikle ticari amaçla gerçekleştirilen seyahatlerin genel olarak kısıtlı zaman içerisinde planlandığı biliniyor. Ticari faaliyetlerin aksamaması ve kişilerin mağdur olmaması için ekspres vize hizmeti Marina Vize Merkezi aracılığıyla alınabilmektedir.

Normal Uganda Vizesini Almak Kaç Gün Sürüyor?

Olağan dışı bir durum olmadığında ve gerekli evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlandığında 7 iş gününde normal vize çıkabilmektedir. Sürenin 7 iş günü olarak belirtilmesine dikkat edilmelidir. İş günü olması sebebiyle işlemin Pazartesi başlamasına rağmen bir sonraki haftaya sarkma ihtimali bulunmaktadır.

Ekspres vize başvurularında ise 4 iş günü içerisinde Uganda için vize alınabiliyor. Tüm bunlara rağmen Uganda Dış işleri Bakanlığı, Uganda Vatandaşlık Servisleri veya Büyükelçilik ve Konsolosluğun kararına bağlı olarak başvuru sonucunun gelmesi 15 güne kadar da sürebilmektedir. Bu noktada kişinin geçmişi ve vize danışmanlık merkezinin deneyimi büyük bir rol oyanmaktadır.

Ekspres vize için gerekli evrakları ve diğer detayları öğrenmek için Marina Vize Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel danışmanlar aracılığıyla başvuru öncesi evraklar detaylı bir şekilde incelenmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.