Etiyopya Vize Süreleri Biten İtalyanlar Dönmüyor

Koronavirüs salgını dünyadaki dengeleri değiştirmeye devam ediyor. Tarih boyunca Avrupa’daki ülkelerin ne kadar güvenilir olduğu empoze edildi. Son ayların gündemi olan koronavirüs salgınında Avrupa’nın son derece zorlu günler geçirdiği dikkatlerden kaçmıyor. Çin’den sonra İtalya, İspanya ve Almanya’da ciddi seviyelere ulaşan virüsün etkileri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Etiyopya vizesi süreleri biten İtalyan vatandaşlarının vize süreleri bitmelerine rağmen İtalya’ya dönmek istemedikleri ortaya çıktı. Etiyopya’da kalmak isteyen İtalyanlar kendi ülkelerini güvenilir bulmadıklarını ifade etti.

Etiyopya gibi diğer birçok Afrika ülkesi vize süresi biten turistler için gerekli yardımları yapmakta ve ülkelerinde bir süre daha kalmalarına müsaade etmektedirler. Salgından ardından dünya genelinde turistlerin tercihlerinde de ne gibi değişikliklerin olacağı merak ediliyor.

Etiyopya Vize Başvurularında Artış Bekleniyor

Avrupa ve Amerikayı etkisi altına alan koronavirüs etkilerinin uzun bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Salgının uzun sürecek olmasından dolayı bu yaz ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca turistlerin tercihlerinde de değişiklikler olacağı iddia ediliyor. Etiyopya gibi doğa güzellikleri ve kültürleriyle dikkatleri üzerinde çeken Afrika ülkelerinin ilk tercihler arasında yer alacağı da tahmin edilmektedir. Bu sebeplerden dolayı önümüzdeki günlerde Etiyopya için vize başvurularında artış yaşanması bekleniyor.

Marina Vize Merkezi danışmanlarından Etiyopya vize gereklilikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Profesyonel danışmanlar rehberliğinde Türk vatandaşlarının 1 gün içerisinde Etiyopya için vize alma imkanları bulunmaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.