Evraksız Vietnam Vizesi İçin Gerekenler

Evrak telaşıyla uğraşmak istemeyenler için evraksız Vietnam vizesi imkanı sunuluyor. Dünya genelinde Türk vatandaşlarından vize talebinde bulunan birçok ülke bulunuyor. Bu ülkeler için vize başvurusunda bulunabilmek için birçok farklı belgenin istendiği biliniyor. Vize danışmanlığı alanında faaliyet gösteren kişilerden alınan bilgilere göre insanların belge çokluğundan dolayı vize sürecinde stres yaşadıkları belirtiliyor. Bu stresi yaşamak istemeyenler için ise Marina Vize tarafından evraksız Vietnam için vize başvuru imkanı sunuluyor.

Bu hizmet sayesinde Vietnam seyahati planlayan kişiler sadece 2 adet belgeyi teslim etmeleri halinde kısa bir süre içerisinde vizeleri çıkartılabilmektedir. Normal evrakların temin edilerek yapılan vize başvurularına kıyasla sürecin biraz daha uzun sürebildiği ise unutulmamalıdır.

Evraksız Vietnam Vizesi İçin Gerekenler ve Vize Ücretleri

Evraksız Vietnam vizesi alabilmek için sadece 2 adet belgeye ihtiyaç duyuluyor. Bunlar;

  • Son 10 yıl içerisinde alınmış ve vize bitimi itibariyle minimum 6 ay daha geçerliliği olan pasaport. Pasaportta 2 adet boş sayfanın bulunması gerekiyor.
  • 2 adet biyometrik fotoğraf

25 günlük turistik evraksız vizenin sonuçlanması 10 – 15 gün arasında sürebilmektedir. Vize ücreti ise 220 dolar olarak belirlenmiştir. Danışmanlık ücretleri içerisinde olup Marina Vize Merkezi tarafından herhangi bir ekstra ödeme talep edilmemektedir. Aynı vizeyi daha kısa sürede almak isteyenler için ise ekspres hizmet ayrıcalığı sunuluyor. 300 dolar ücreti bulunan ekspres evraksız turistik vize 5 gün içerisinde alınabiliyor.

Marina Vize Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (180 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.