Fransa Vize Süresi Neye Göre Belirleniyor?

Fransa vize süresi belirlenirken birçok kriterin rol oynadığı biliniyor. Avrupa ülkelerinin birçoğunda olduğu gibi Fransa için de vize başvurusu yaparken vize süresi konusunda herhangi bir seçenek sunulmuyor. Bilindiği üzere özellikle Afrika ve Asya kıtasında yer alan ülkelerde 1 aydan 1 yıla kadar vize süreleri vize başvurusu yapılırken kişiler tarafından seçilmektedir. Fransa gibi Avrupa ülkelerinde ise böyle bir seçeneğin sunulması söz konusu değildir.

İnternette bu konuda birçok teori ortaya atışmış olsa da net olarak Fransa vize başvurularında vize süresinin neye göre belirlendiği bilinmiyor. Vize danışmanlık merkezlerinin geçmiş verileri göz önüne alındığında ise birkaç önemli noktanın ortak olarak yer aldığı dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle kişilerin seyahat geçmişlerinin bu konuda son derece büyük bir rol oynadığını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Fransa Vize Süresi Belirleyicileri

Kişilerin seyahat geçmişleri, Türkiye’de çalıştıkları sektör, profesyonel meslekleri, aylık kazançları, sahip oldukları gayrimenkul gibi kriterlerin vize süresinin belirlenmesinde rol oynadığı biliniyor. Bunların arasında yer alan seyahat geçmişi konusu ise daha ön planda yer alıyor. Zaman içerisinde Avrupa ülkelerinde problemsiz bir şekilde ve sıklıkla seyahat eden kişilere daha uzun süre geçerli vize verilebildiği dikkatlerden kaçmıyor.

Marina Vize Merkezi aracılığıyla Fransa için vize başvurusunda bulunulabilmektedir. İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Fransa hariç diğer tüm Avrupa ülkeleri için de profesyonel bir şekilde vize danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.