Fransa Vizesi Gözünüzü Korkutmasın

Avrupa’nın en çok turist çeken ülkelerinden olan Fransa vizesi için tahmin edilenden çok daha kısa bir süre içerisinde vize alınabiliyor. Romantik şehir ve göz bebeği Eyfel kulesi ile her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan ülkenin mutlaka ziyaret edilmesi tavsiye ediliyor. Ülkemizden Fransa için turistik seyahat amaçlı vize alan kişilerin sayıları da her geçen yıl artış gösteriyor. Tahmin edilenin aksine Fransa için vize süreci oldukça hızlı bir şekilde sonuçlanabiliyor. Vize başvuru sürecinde danışmanlık hizmeti alan şirketinin bu noktada büyük bir rolü bulunuyor.

Alanında uzman danışmanların süreci yönetmesiyle sıradan bir şirketin danışmanlık etmesinin arasında son derece büyük bir fark bulunuyor. Marina Vize danışmanları yılların verdiği tecrübe ile birlikte Fransa için gerçekleştirilen başvuruları profesyonel bir şekilde yönetmektedir. Vize başvurusunda sürecin yakından takip edilmesi ve belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlandığından emin olunması büyük bir önem taşıyor.

10 Günde Fransa İçin Vize Alınabiliyor

Türk vatandaşlarının Fransa ziyareti öncesi ziyaret kapsamlarına uygun vizeyi almaları gerekiyor. Uzman danışmanlarla sürecin yönetilmesi sonucunda genel olarak 10 gün içerisinde vize sonuçlanabiliyor. Fransa Konsolosluğu tarafından verilecek olan kararlara bağlı olarak sürecin 15 güne kadar da uzayabildiğini ifade etmek gerekiyor. Seyahat planlarının mağdur olmamak adına bu duruma uygun olarak yapılması tavsiye ediliyor.

Marina Vize Merkezi danışmanları vize başvurusunda bulunan kişilerin tüm süreçte yanlarında bulunmakta ve gerekli işlemleri yapmaktadırlar.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.