Gabon Turistik Vize İçin İki Farklı Seçenek Sunuluyor

Gabon ile Türkiye arasında yapılan iş birlikleri ticari ve turistik seyahatlerin artmasına sebep oluyor. Son zamanlarda Gabon turistik vize için yapılan başvuruların artması da bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor. Gabon seyahatlerinden önce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize alması istenmektedir. Vize başvurusu için kişilerin konsolosluğa gitmelerine veya direkt başvurmalarına gerek duyulmuyor. 

Alanında uzman bir vize danışmanlık şirketine başvurulması durumunda tüm süreç danışmanlar tarafından yürütülmektedir. Ortalama 7 iş günü içerisinde sürecin tamamlandığı ifade ediliyor. Kişiden kişiye göre konsolosluk kararıyla sürecin daha da uzun sürebildiğine dikkat çekiliyor. 

İhtiyaca Göre Vize İmkanı

Marina Vize Başvuru Merkezi yetkililerinden alınan bilgilerde Gabon için iki farklı turist vizesinin sunulduğu belirtiliyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Gabon tarafından sunulan turist vizeleri şu şekilde;

  • 1 aylık turistik Gabon vizesi 1 girişli 180 Euro
  • 3 aylık turistik Gabon vizesi çok girişli 230 Euro

Listede de görüldüğü üzere kişiler ihtiyaçlarına ve seyahat planlarına göre iki seçenek arasında seçim yapabiliyor. Detaylı bilgi almak ve zaman kaybetmeden vize başvurusunda bulunmak için aşağıda iletişim bilgileri yer alıyor. Uzun yılların verdiği deneyim sayesinde süreç profesyonel bir şekilde yönetilmekte ve stressiz bir vize sürecinin yaşanması amaçlanmaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (151 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.