Gana Vizesi İçin Yurt Dışı Sağlık Sigortası Şartı

Gana vizesi için Türk vatandaşlarından yurt dışı sağlık sigortasına sahip olmaları istenmektedir. Özellikle Avrupa ülkelerine vize alınırken talep edilen sağlık sigortasının Gana tarafından da istenmesi dikkatlerden kaçmıyor. Bilindiği üzere birçok Afrika ülkesi için vize alınırken sigorta şartı sunulmamaktadır. Gana seyahatlerinden önce alınması gereken vize için talep edilen belgeler arasında yurt dışı seyahat sağlık sigortasının bulunması ifadesi kullanılıyor. Kişilerin sağlık sigortasının taşıması gereken kriterlere dikkat etmesi gerekiyor. Gana Konsolosluğu tarafından resmi bir şekilde sigortanın nasıl olması gerektiği açıklanmaktadır.

Bu noktada yurt dışı seyahat sağlık sigortası olmayan kişiler için vize danışmanlık merkezi yardımcı olmaktadır. Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gerekli sigorta yapılabilmektedir. Danışmanlık merkezinin Gana için gerekli olan vize süreci konusunda deneyim sahibi olması büyük bir önem taşıdığının unutulmaması gerekiyor.

Gana Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Nasıl Olmalı?

Yurt dışı seyahat sağlık sigortasının detayları şu şekilde belirtiliyor;

  • Yaptırılacak olan yurt dışı seyahat sağlık sigortasının teminatı minimum 30.000 Euro olması isteniyor.
  • Yurt dışı seyahat sağlık sigortası tüm dünyada veya Gana’da geçerli olmalıdır.
  • Yurt dışı seyahat sağlık sigortası için tarih belirlenirken dönüş gününün tamamını kapsaması gerektiğine kesinlikle dikkat edilmelidir.

Marina Vize Merkezi tarafından yurt dışı sağlık sigortası bulunmayan kişiler için gereklilikleri tam olarak sağlayan sigorta hizmeti verilmektedir. Bu sayede vakit kaybı yaşanmadan vize süreci başlatılabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.