Gana Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gana vizesi başvuru sürecinde problem yaşanmaması ve kısa sürede vizenin alınabilmesi için gerekliliklerin yerine getirilmesi gerekiyor. Her yıl birçok kişinin vize sürecinde problem yaşadığı ve hatta yaşanan problemlerden dolayı seyahat planlarının iptal olabildiği biliniyor. Seyahat planlarının iptal edilmesine dahi sebep olabilen vize sürecinin problemsiz bir şekilde geçilebilmesi için uzmanların uyarılarına kulak vermek gerekiyor.

Her ülke için geçerli olduğu gibi Gana için de konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanmasının son derece büyük bir önem taşıdığına vurgu yapılıyor. Vize danışmanları ise vize başvurularının son güne bırakılmaması gerektiğini ifade ediyor. Son güne kadar bırakılan vize süreci, vize konusunda problem çıkması durumunda tekrar başvuru için geç kalınabilmektedir.

Gana Vizesi Kaç Günde Alınabilir?

Gana için vize başvurusunda bulunacak kişilerin Gana vizesi için gerekli olan süreye göre planlama yapmaları gerekiyor. Marina Vize Merkezi Gana konusunda sahip olduğu deneyimle en net bilgiyi sunuyor. Kişilerin evrakların bir problem çıkmaması ve geçmiş seyahat deneyimlerinde de sorun yaşanmaması durumunda genel olarak Gana için vize 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Fakat kişilerin özel durumlarına bağlı olarak konsolosluk kararı ile bu sürecin 15 güne kadar da uzayabildiği unutulmamalıdır. Bu sebepten dolayı her zaman en kötü senaryonun göz önüne alınarak planlamanın yapılması büyük bir önem taşımaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (203 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.