Gine’ye Gidecek Türk Vatandaşları Uyarılıyor

Gine birçok ülkenin aksine Türk vatandaşları için hem hususi hem de hizmet pasaportu sahiplerine vize uyguluyor. Uzmanlar Gine seyahat planı yapmakta olan Türk vatandaşlarını vize konusunda uyarıyor. Bir çok kişinin hizmet pasaportuna vize uygulanmadığını düşündüğünden dolayı mağduriyet yaşadığının altı çiziliyor. Gine Türk vatandaşlarından sadece diplomatik pasaporta sahip kişilere 90 güne kadar seyahatlerinde Gine vizesi muafiyeti uygulamaktadır.

Gine seyahati öncesinde mutlaka Türk vatandaşlarının vize sürecini atlamamaları gerekiyor. Gine vize sürecinde deneyim sahibi bir vize danışmanlık merkezinden yardım alınması sürecin problemsiz bir şekilde tamamlanması konusunda oldukça faydalı olacaktır. Gine vizesi almak için konsolosluğu da bizzat başvuru yapmanıza gerek yoktur. Bu konuda yetkili bir kurum üzerinden tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Gine Öncesi Aşı Konusuna Dikkat Çekiliyor

Dünya genelinde birçok ülkede bölgesel hastalıklar veya salgınlar bulunabilmektedir. Salgın veya hastalık riski bulunan ülkelere seyahat edilmeden önce mutlaka Sağlık Bakanlığı’nın ilgili internet sayfasından veya biriminden gidilecek ülkeyle ilgili bilgi alınmalıdır.

Gine de hastalık riski taşıyan ülkeler arasında yer aldığından dolayı uzmanlar aşı konusuna dikkat çekiyor. Şuan için Gine seyahatlerinden önce sarıhumma aşısının yaptırılması gerekiyor. Sağlık Bakanlığı’nın ilgili biriminden güncel sağlık durumu ve yapılması gereken aşılar ile ilgili bilgi alınması tavsiye edilmektedir.

Gine için gerekli olan vize başvurusu ile ilgili Marina Vize Merkezi profesyonel danışmanlık sağlamaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.