Hindistan Turistik Vize Güncel Ücretleri

Hindistan her yıl milyonlarca turistin tercih ettiği bir ülke olarak karşımıza çıkarken, ülkemiz vatandaşlarının da gözde yerleri arasında yer alıyor. Hindistan seyahatleriniz öncesinde vize başvurunuz için konsolosluğu bizzat başvuru yapmanız ve bunun için insanların ayrı bir zaman ayırmalarına gerek olmadığı görülüyor. Hindistan Konsolosluğu, alanında uzman vize danışma merkezi aracılığıyla yapılan başvuruları kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Hindistan vize ücreti belirli periyotlarla değişiklik gösterebildiği için güncel ücretlerin güvenilir kaynaklardan teyit edilmesi gerekiyor.

Hindistan turistik vize başvurularında diğer birçok ülkenin aksine vize süresi konusunda bonkör davranıyor. Son güncel duruma göre turistik vize başvurularına 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık vize verilmektedir. Turistik vize için 3 farklı vize süresi sunulmakta olup, kişilerin tercihine göre başvuru yapılması gerekiyor. 3 vizenin arasında ücret farklılıklarının da bulunduğuna dikkat çekilmektedir.

Turistik Hindistan Vize Ücretleri

Haberin başında da belirtildiği üzere Hindistan tarafından 3 farklı turistik vize sunuluyor. Bunlar 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olarak Türk vatandaşlarının karşısına çıkıyor. Seçeneklere göre vizelerin detayları ise şu şekilde belirtilmektedir;

  • 3 Aylık Turistik Hindistan Vizesi – 1 Girişli – 5 İş Gününde Sonuçlanmakta – 150 USD
  • 6 Aylık Turistik Hindistan Vizesi – 1 Girişli – 5 İş Gününde Sonuçlanmakta – 160 USD
  • 1 Yıllık Turistik Hindistan Vizesi – 1 Girişli – 5 İş Gününde Sonuçlanmakta – 170 USD

Marina Vize Merkezi tarafından belirtilen ücretler haricinde vize işlemleri için bir ücret talebinde bulunulmamaktadır. Ücretlere HindistanKonsolosluğu vize harçları ve hizmet bedelimiz dahil edilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.