Hollanda Turistik Vize Ücreti Ne Kadar Oldu?

Özgürlüklerin ülkesi Hollanda için vize başvuru sayıları zamanla artmaya devam ediyor. Hollanda turistik vize almak isteyenler ilk olarak vize ücretini merak ettikleri biliniyor. Bilindiği üzere seyahat planları yapılırken bütçe planlaması büyük bir önem taşır. Seyahat öncesinde ve sırasında maddi açıdan problem yaşamamak için planlama yapılması gerekiyor. Son zamanlarda vize danışmanlık hizmeti veren şirketlerin sayısında büyük bir artışın yaşandığı görülüyor. 

Uzmanlar tarafından şirket seçimi konusunda dikkatli olunması gerektiği uyarıları yapılıyor. Vize danışmanlık ücreti olarak oldukça yüksek ücretlerin talep edildiğine dikkat çekiliyor. Alanında uzman ve profesyonel olarak hizmet veren şirketlerin tercih edilmesi durumunda gerektiğinden fazla bir ödeme yapılmak zorunda kalınmayacaktır.

Hollanda Turist Vizesi Ücreti

Haberin yazıldığı gün itibariyle Hollanda için turistik vize ücreti 150 Euro olarak belirtiliyor. Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla gerçekleştirilen vize başvurularında belirtilen ücret dışında her hangi bir ücret talep edilmiyor. 150 Euro vize ücretinin içerisinde konsolosluk giderleri ve vize danışmanlık hizmet bedeli yer alıyor. 

Vize ücretleri konsolosluk kararlarıyla anlık olarak değişiklik gösterebiliyor. Bu sebepten dolayı net ücret bilgisi almak isteyenlerin internet sitesi üzerinden veya aşağıda yer alan iletişim detaylarından bilgi alınması tavsiye edilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (244 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.