İDO Yunan Adalarına Sefer Başlatıyor! İşte Feribot Bilet Fiyatları…

İDO, 6 Nisan itibarıyla hem İzmir'in Seferihisar ilçesinden hem de Aydın'ın Kuşadası ilçesinden Yunanistan'ın Samos Adası'na feribot seferlerini başlatıyor.


Bu yeni rotalar, Ege Denizi üzerindeki Yunan adalarına ulaşımı kolaylaştıracak ve kapıda vize imkanı sunacak.

 

İDO, Seferihisar-Samos ve Kuşadası-Samos güzergahları için bilet satışlarına önceki hafta itibaren başladı. Seferihisar'dan Samos'a seferler, sabah hareket akşam dönüş prensibiyle, haftada üç gün düzenlenecek ve Ağustos ayında her gün gerçekleştirilecek. Kuşadası'ndan Samos'a seferler de benzer şekilde 15 Haziran'a kadar haftada üç gün, sonrasında ise günlük yapılacak.

 

Seferihisar'dan yapılan gidiş-dönüş seferlerin fiyatı 35 Euro, Kuşadası'ndan ise 41 Euro olarak belirlenmiş. İDO, bu seferlerde "İDO Ege" ve "İDO Akdeniz" adlı iki gemisini kullanacak ve Seferihisar Sığacık Teos Marina ile Kuşadası Ege Port'tan hareket edecek.

 

İDO Genel Müdürü Murat Orhan, firmanın Marmara Bölgesi'nde geniş bir hizmet ağına sahip olduğunu belirterek, Ege Denizi'ndeki Samos seferlerinin başlangıcını duyurdu. Orhan, 449 kişi kapasiteli hızlı deniz otobüsleriyle Ege adalarına olan ulaşımı daha hızlı, güvenli ve konforlu hale getirmeyi amaçladıklarını ifade etti. Seferihisar-Samos arasındaki ulaşım süresinin 1 saate, Kuşadası-Samos arasının ise 30 dakikaya indirildiğini belirtti.

 

Biletler, İDO'nun resmi web sitesi, satış ofisleri, yetkili acenteler ve çağrı merkezleri üzerinden temin edilebilir. Aynı gün dönüş yapılacak seferlerin yanı sıra farklı gün dönüş seçenekleri de sunulmakta ve bu seçeneklerin fiyatları sırasıyla Seferihisar-Samos için 35 ve 49 Euro, Kuşadası-Samos için ise 41 ve 52 Euro olarak belirlenmiş.

 

 

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (176 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.