IndiGo Airlines İstanbul-San Francisco uçuşlarına başlıyor

THY ve IndiGo Airlines Ortaklığı ile İstanbul-San Francisco Hattı Açılıyor!

 

Hindistan'ın en büyük iç hat havayolu şirketi IndiGo Airlines, İstanbul-San Francisco bağlantılı ortak uçuşları başlatıyor. Bu yeni rota, IndiGo yolcularına New York, Washington, Boston ve Chicago'dan sonra Amerika Birleşik Devletleri'ndeki beşinci varış noktasına erişim sağlayarak seyahat seçeneklerini genişletiyor.

IndiGo'nun Türk Hava Yolları ile işbirliği içinde genişleyen ortak uçuş ağı, Amerika Birleşik Devletleri'nde beş farklı noktaya bağlantı sunuyor. San Francisco hattının açılmasıyla birlikte, IndiGo'nun Türk Hava Yolları ile yürüttüğü ortak uçuş ağı, yolcuları toplam 39 farklı varış noktasına taşıyacak. İstanbul-San Francisco güzergahında günlük uçuşlar da kod paylaşımı anlaşması kapsamında gerçekleştirilecek.

Bu yeni bağlantı, Hindistan ve San Francisco arasında iş, eğitim ve eğlence amaçlı seyahat eden yolcular için büyük fayda sağlayacak. Ayrıca, IndiGo'nun son dönemde başlattığı 8 ülkeye uçuş açma girişimleri ile birlikte uluslararası bağlantılarını daha da güçlendirecek.

IndiGo Küresel Satış Başkanı Vinay Malhotra, "Türk Hava Yolları ile ortaklığımızın bir parçası olarak İstanbul üzerinden San Francisco'ya olan bu yeni bağlantımızı duyurmaktan son derece memnunuz. Bu bağlantı, yolcularımızın seyahat seçeneklerini genişleterek Amerika Birleşik Devletleri'ndeki beşinci varış noktamızı oluşturuyor. Geniş ağımız ile uygun fiyatlı, zamanında ve konforlu seyahat deneyimleri sunma sözümüzü sürdürmeye kararlıyız" dedi.

 


Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (209 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.