İngiliz hava yolu şirketinden Türkiye açıklaması!

İngiliz hava yolu şirketi EasyJet ve onun tur operatörü EasyJet Holidays Türkiye ararını açıkladı. EasyJet, Türkiye iptallerinde süreyi uzattı.

İngiliz tur operatörü ve hava yolu şirketi EastJet/EasyJet Holidays, Türkiye iptallerinde süreyi 17 Temmuz’a uzattı. Daha önce 1 Temmuz sonrası için Türkiye’ye rezervasyon yapılabilen EasyJet sisteminde, şu anda anca 17 Temmuz sonrasına rezervasyon yapılabiliyor.

TÜRKİYE’DEN İNGİLTERE’YE GİDNLERE KARANTİNA!

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta seyahat güncellemesi yapan İngiltere, Türkiye’yi, dönüşte yolcuların 10 günlük zorunlu otel karantinasına tabi tutulduğu ‘kırmızı liste’de tutmaya devam etmişti. Bunun üzerine Jet2Holidays, Türkiye programını 22 Temmuz’a kadar iptal ettiğini açıklamıştı. İngiltere, aynı seyahat güncellemesinde yeşlil listede yer alan Portekiz’i dönüşte yolcuların kendilerini 10 gün izole etmek zorunda olduğu sarı listeye almış, İspanya ve Yunanistan’ı ise sarı listede tutmaya devam etmişti.

RUSYA'YA RESMİ AŞI TUR FİYATLARI BELLİ OLDU

Öte yandan Rusya Tur Endüstrisi Birliği yetkilileri, iki doz Sputnik-V aşısı olmak için düzenlenecek bir turun maliyetini açıkladı. Rusya Tur Endüstrisi Birliği yetkilileri, iki doz Sputnik-V aşısı olmak için düzenlenecek bir turun 1500 - 2 bin 500 dolar arasında maliyeti olacağını açıkladı. Dahası, bu fiyata uçak biletleri dahil değil.

İKİ AŞI ARASINDA 21 GÜN

İki doz aşı olmak için ülkede geçirilmesi gereken süre 21 gün. Turların uzun konaklamalı değil, iki gidiş-geliş olarak yapılması planlanıyor. Ajanslara bilgi veren birlik başkanı Andrey İgnatyev, aşı turu düzenlemek için bütün teknik hazırlıkların tamamlandığını ve yetkililerden izin beklediklerini söyledi. İgnatyev, aşı olmak için Rusya'ya gelecek bir yabancı ülke vatandaşının ülkede hangi vizeyle bulunacağı konusunun netlik kazanmadığını da sözlerine ekliyor. Potansiyel bir aşı turizminin müşterileri arasında Orta Doğu, Asya, Afrika ve Latin Amerika ülkeleri sıralanıyor. Zira Avrupa ülkeleri aşılama sürecini büyük oranda tamamlamış durumda. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, St. Petersburg Ekonomi Forumu sırasında yabancıların aşı olabilmesi için gerekli düzenlemelerin haziran sonuna kadar tamamlanacağını söylemişti.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (185 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.