İngiltere 89 ülkeye daha kapılarını açtı!

İngiltere’de kırmızı listeden çıkan ülkelerle birlikte 89 ülkeye daha tatil için seyahatler yeniden başladı.

İngiltere’de kırmızı listeden çıkan ülkelerle birlikte bugünden itibaren 89 ülkeye daha tatil için seyahatler yeniden başladı.

47 ülke 11 Ekim Pazartesi sabahından itibaren saat 4’te kırmızı listeden çıkarıldı, bu yerlerden gelenlerin artık karantina otelinde 11 gece geçirmesine gerek kalmayacak.

Bu arada Dışişleri, Milletler Topluluğu ve Kalkınma Ofisi (FCDO), pandemi nedeniyle 42 ülke ve bölgeye daha zorunlu olmayan seyahatlere karşı tavsiyesini kaldırdı.

Değişiklikler, insanların bu destinasyonlara seyahatleri için seyahat sigortası almasını kolaylaştırıyor.

Kırmızı listeden çıkan ülkeler şöyle:

Afganistan, Angola, Arjantin, Bolivya, Botsvana, Brezilya, Burundi, Yeşil Burun Adaları, Şili, Kongo (Demokratik Cumhuriyet), Kosta Rika, Küba, Eritre, Esvatini, Etiyopya, Fransız Guyanası, Gürcistan, Guyana, Endonezya, Lesoto, Malawi, Mayotte, Meksika, Moğolistan, Karadağ, Mozambik, Mayotte, Myanmar, Namibya, Nepal, Paraguay, Filipinler, Ruanda, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Güney Afrika, Sudan, Surinam, Tanzanya, Tayland, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uganda, Uruguay, Zambiya, Zimbabve.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (205 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.