İstanbul’a Gelmeden Cibuti Vizesi Başvuru İmkanı

Cibuti vizesi için kişilerin İstanbul’a gelmelerine gerek yoktur. 1 milyon civarındaki Afrika ülkesi Cibuti son yıllarda popülerliğini artırmaya devam ediyor. Eski dünyanın yeni kapısı olarak da ifade edilen ülkede ticari faaliyetlerin de hız kazandığı dikkatlerden kaçmıyor. Türkiye’nin de Afrika kıtasında ticaret hacmini artırmayı hedeflediği ve bu kapsamda iki ülke arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi için gerekli adımlar atılmaktadır.

Hem turistik hem de ticari amaçlı ziyaretlerin artması vize başvuru sayılarındaki artıştan da net bir şekilde görülüyor. Cibuti seyahati için Türk vatandaşlarından Vize talep edilmektedir. Vize başvurusu için kişilerin Cibuti Konsolosluğu’na gitmelerine gerek duyulmamaktadır. Beklenmedik bir durumla karşılaşılması durumunda Cibuti Konsolosluğu kişileri mülakat için çağırabilmektedir.

İl Farkı Bulunmaksızın Vize Başvuru İmkanı

Marina Vize Merkezi Cibuti tarafından yetkilendirilen vize başvuru acentesidir. Gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde kargo ile Marina Vize adresine ulaştırılması yeterli olmaktadır. Vize sürecinde danışmanlar tarafından gerekli tüm işlemler yapılmakta ve her aşama için kişilere anlık bilgilendirme yapılmaktadır. Belgelerin belirtildiği üzere eksiksiz bir şekilde hazırlanması ile birlikte oldukça kısa bir süre içerisinde vize süreci olumlu olarak sonuçlanmaktadır.

Aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden vize başvurusu için gereklilik detaylarını ve merak ettiğiniz tüm konuları öğrenebilirsiniz. Marina Vize danışmanları akıllara takılan tüm soru işaretlerini gidermektedir. Ayrıca internet sitesi üzerindeki ilgili bölümde de tüm detaylar yer almaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.