İstanbul-Singapur uçuşlarının sayısı artırılıyor

Türk Hava Yolları (THY), Güneydoğu Asya ülkesine olan sefer sayısını artırarak İstanbul-Singapur hattında frekans artışına gideceğini duyurdu.

 

THY tarafından yapılan açıklamaya göre, şu anda haftada 10 frekans olarak gerçekleştirilen İstanbul-Singapur-İstanbul uçuşları, 7 Ağustos itibarıyla haftada 12'ye çıkarılacak. Daha da önemlisi, 11 Eylül itibarıyla haftalık sefer sayısı 14'e yükseltilerek seyahat imkanları daha da genişletilecek.

Bu frekans artışıyla birlikte THY, Singapur'a seyahat etmek isteyen yolcularına daha sık ve esnek bir uçuş programı sunmayı hedefliyor. Singapur, Güneydoğu Asya'nın önemli ticaret ve turizm merkezlerinden biri olarak büyük ilgi görüyor. Bu nedenle, THY'nin seferlerini artırmasıyla birlikte daha fazla yolcunun bu bölgeye erişimi kolaylaşacak ve iş seyahatleri ile turistik ziyaretlerin daha rahat yapılması sağlanacak.

THY'nin frekans artışı, havayolu sektöründe yaşanan toparlanma ve seyahat taleplerinin artmasıyla uyumlu bir şekilde gerçekleşiyor. Şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak seyahat deneyimini iyileştirmeyi ve daha fazla destinasyona erişimi sağlamayı hedefliyor.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (193 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.