İstanbul- Tokyo Uçuşları 6 Temmuz’da Başlıyor

Japon havayolu şirketi All Nippon Airways Tokyo ve İstanbul uçuşlarına başlıyor.

 

All Nippon Airways (ANA), Japonya'nın önde gelen havayolu şirketi, bahar ve yaz sezonlarında uygulayacağı yeni uçuş programı ile uluslararası uçuş ağını genişletmeyi planladığını duyurdu. Bu yeni uçuş planı dahilinde, Tokyo ve İstanbul arasında direkt uçuşlar başlatılacak. Bu yeni hizmet, 6 Temmuz itibarıyla hayata geçirilecek ve ANA'nın global bağlantılarını daha da güçlendirecek.

 

Buna ek olarak, ANA, 29 Mart'tan itibaren Haneda-Delhi güzergahında da günlük uçuşlar sunacak. Tokyo Haneda Havalimanı'ndan İstanbul'a yapılacak olan bu yeni uçuşlar, modern Boeing 787-8 uçaklarıyla gerçekleştirilecek ve her gün düzenlenecek. Bu hamle, ANA'nın uluslararası varlığını artırma ve dünya genelinde daha fazla destinasyona erişim sağlama stratejisinin bir parçası olarak görülüyor.

 

 

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (170 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.