Karayipler'den 2 bin dolara 1 yıllık vize! Evinizde değil Karayiplar'den çalışın!

Korona virüs salgını birçok turizm bölgesine zor günler yaşatıyor. Bu bölgelerden birisi olan Karayipler için Barbados önemli bir karar aldı. Ülke ekonomisini canlandırmak isteyen Barbados, evde değil Karayipler'de çalışın isimli bir kampanya başlatarak 2 bin dolar karşılığında bir yıllık vize vereceğini açıkladı.

Barbados, korona virüs salgınından ekonomik olarak etkilenen ülkelerin başında geliyor. Gelirlerinin büyük bir kısmını turizmden kazanan Barbados, ekonomik sorunlarından kurtulmak için yeni bir vize programı başlattı. Ülke 2 bin dolar karşılığında bir yıllık vize vereceğini açıkladı.TEK KİŞİ 2 BİN, AİLE OLARAK 3 BİN DOLAR!

Barbados'un belirlediği vize kampanyasına göre, tek kişilik vize 2 bin dolar, aile vizesi ise 3 bin dolar olarak belirlendi. Öte yandan bu kampanya yılda 50 dolar kazanan kişiler için geçerli olcak. Kampanyaya ise katılım beklenenin üzerinde oldu. Kampanyanın başladığı günden beri ülkeden vize alanların sayısı 3 bin olarak açıklandı.


KARAYİPLERE TAŞINDILAR!

Kampanyaya ilk katılanlar arasında Gillian-Jim Todd çifti bulunuyor. İskoçya’nın başkenti Edinburgh’dan Karayipler'e yerleşen Todd ailesi 3 bin dolar ödeyerek birer yıllık vize aldı. Gillian Todd, geçen ay işinden ayrıldığını ve bilgisayar yazılımcısı eşiyle bir yıllığına buraya geldiğini belirterek, “Çok kolay oldu. Eşyamızı bir depoya kaldırdık ve yanımıza birkaç şey alıp geldik. Geldikten sonra bir kışlada iki hafta karantinada kaldık. Sonrası çok güzel. Jim, 05.00-13.30 saatleri arasında çalışıyor. Öğleden sonralarının tadını çıkarıyor. Ben de tatilde gibiyim. Yoga yapıyorum, arkadaşlarımla bir araya geliyorum, dolaşıyorum. Plajları gerçekten çok güzel” ifadelerine yer verdi.

"ÜLKENİN TADINI ÇIKARTIN"

Barbados Başbakanı Mia Amor Mottley da aldıkları yeni vize programı kararına ilişkin, "Covid-19 küresel çapta çalışma hayatını değiştirdi. Çok sayıda kişi evden çalışıyor. Biz 12 ay süreyle isteyenlere buradan çalışma garantisi veriyoruz. Bir haftalığına, iki haftalığına ya da bir aylığına geleceğinize dünyanın başka bir yerinde olmanın, güneşin, kumun, denizin ve istikrarlı bir ülkenin tadını çıkarın” dedi. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com


4.8 / 5 (239 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.