Kısa Sürede Etiyopya Turist Vizesi İmkanı

Etiyopya turist vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için büyük bir imkan sunuluyor. Normal vize sürecinden farklı olarak özellikle zaman problemi yaşayan kişilerin tercih edebileceğinin altı çiziliyor. Alanında uzman danışmanların yaptıkları açıklamalarda Etiyopya için normal turistik vize başvuruları 7 iş günü sürmektedir. Kişilerin geçmişte gerçekleştirdikleri seyahatler ve güncel durumları da bu sürecin daha da uzamasına sebep olabiliyor. 

Seyahat planlarının kusursuz bir şekilde ilerleyebilmesi için vize sürecinin son derece kritik bir öneme sahip olmasına vurgu yapılıyor. Bu sebepten dolayı da zaman konusunda kritik bir noktada bulunan kişilerin ekspres vize için başvuru yapmaları tavsiye ediliyor. Ekspres vize hizmeti sayesinde normal vize sürecinden çok daha kısa bir sürede vize alınabiliyor. 

Ekspres Turistik Vize Nasıl Alınır?

Marina Vize Başvuru Merkezi ekspres Senegal turistik vizesi konusunda öne çıkıyor. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve profesyonel yaklaşım ile birlikte vize sürecinde çıkabilecek olası problemler önceden tespit edilebiliyor. Problemlerin başvuru öncesinde ortadan kaldırılmasıyla birlikte vize sürecinin çok daha rahat geçebildiği ifade edilmektedir. 

Turistik seyahatler için alınabilecek ekspres vizenin detayları şu şekilde belirtiliyor;

  • Ekspres turistik vize geçerlilik süresi 1 ay.
  • 1 ay boyunca ülkeye sadece 1 kez giriş ve çıkış yapılabiliyor.
  • 3 iş günü içerisinde vize alınabiliyor.
  • Toplam vize ücreti 180 dolar olarak belirtilmektedir.

Belirtilen ücretin içerisinde vize danışmanlık hizmet bedeli de yer alıyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (202 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.